Teslimat Koşulları
- Haftaiçi 17:00'a kadar, cumartesi günleri 12:30'a kadar ödemesi onaylanan siparişlerde, ürün bilgilerinde belirtilen gönderim süresi içerisinde ürün gönderimleri yapılmaktadır. Bu saatlerden sonra ödemesi onaylanan siparişlerde teslimat süresi bir sonraki işgününde işlemeye başlar. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo ile gönderim yapılamamaktadır.
- Gönderimler Teknokopi'nin anlaşmalı olduğu kargo firmaları tarafından özel fiyatlarla taşınmaktadır. Ürün bilgilerinde aksi bildirilmediği takdirde kargo bedeli alıcıya aittir.
- Kargoda taşıma esnasında meydana gelen hasarlardan Teknokopi sorumlu tutulamaz. Alıcı kargoyu teslim alırken paketin veya poşetin herhangi bir hasar almadığından emin olmalıdır. Bu tür durumlarda hakların korunabilmesi ve zararın tanzim edilebilmesi için alıcı teslimat esnasında pakette gerekli incelemeleri yapmalıdır.
- 2. el makinalarda, İstanbul dışına kargo şirketi ile sevkiyat yapılamamaktadır. Bu tür bir sevkiyat ancak alıcının, yolda ürüne gelebilecek olası zararları üstlenmesi halinde mümkündür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.